Gabiónové ploty Premium

 

VÝHODY GABIÓNOVÉHO OPLOTENIA PREMIUM

 

Variabilita tvaru oplotenia. Možnosť kombinácie gabiónového stĺpika s nízkym múrikom ako aj kombinácia s drevenou výplňou – VÝDREVOU. Množstvo variácií s možnosťami vytvárania rôznych typov netradičných plotových stien, záhradných zákutí alebo oplotení. Oplotením PREMIUM dosiahneme ucelený tvar gabiónového plotu bez viditeľných stĺpikov.

Možnosť zakomponovania elektromeru priamo do oplotenia.

Nenáročná a rýchla montáž, realizácia sa prevádza suchým procesom, je teda možná celoročne. Montáž plotového systému PREMIUM je veľmi jednoduchá. Keďže sa jedná o stavebnicový systém za použitia spojovacieho materiálu ktorý je súčasťou oplotenia, postačia Vám aj základné stavebné vedomosti.

Recyklovateľnosť použitých materiálov (oceľ, kameň) a ich prírodný dojem, ktorý príjemne zapadá do terénu a nenarušuje ho, dodávajú mu ekologický charakter, vďaka čomu sa môžu použiť aj v CHKO a Národných parkoch.

Moderný a príjemný vzhľad gabiónov: najnovšie trendy medzi plotmi v súčasnosti určujú práve gabiónové systémy.

Výplň oplotenia je možná rôznym, bežne dostupným typom kameňa.V záhradnej architektúre patrí kameň už od pradávna k ozdobným prvkom a k obľúbeným stavebným materiálom.

Výborná protihluková zábrana vhodná k domom pri hlavných cestách, čo prispieva k zvýšeniu súkromia a komfortu bývania.

Ľahká demontáž, možnosť neskoršieho upravovania, prispôsobovanie tvaru, zmena výplne alebo samotného premiestnenia, výhodné ako aj dočasné riešenie oplotenia.

Bezúdržbovosť gabiónového systému PREMIUM.

Životnosť minimálne 50 rokov a viac.

Povrchová úprava žiarový zinok, prípadne farba RAL: ANTRACIT, alebo ZELENÁ.

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA PLOTOVÉHO SYSTÉMU PREMIUM

 

Gabiónový plot PREMIUM sa skladá z 250 cm dlhých panelov s variabilnou hrúbkou (od 20 – 40 cm) a variabilnou výškou (od 40 – 240 cm) v násobkoch po 20cm. Celkovú dĺžku oplotenia PREMIUM Vám vyrobíme na mieru v násobkoch 5cm. Panel gabiónového plotu sa skladá z dielcov, ktoré sú žiarovo-pozinkované. Dielce sú zvarené z horizontálnych U-profilov, ktoré sú zvarmi spojené s vertikálnymi oceľovými prútmi o priemere 4mm, tieto prúty sú od seba vzdialené 50mm. U-profily sú od seba vzdialené 200mm, čím je vytvorené oko s rozmerom 200x50mm. Tento systém spájania zaručuje omnoho väčšiu pevnosť, čo predlžuje životnosť panelu. Súčasťou panelu sú dva oceľové stabilizačné stĺpiky, oceľové dištančné lišty a súprava montážnych matíc a šróbov. Možnosť výberu farebnej povrchovej úpravy práškovou farbou ANTRACIT alebo ZELENÁ alebo akého koľvek odtieňu zo vzorkovníka RAL.

CENNÍK GABIÓNOVÉHO PLOTU PREMIUM V DĹŽKACH (od 2,5 - 30m)

 

Uvedené ceny sa týkajú kompletnej konštrukcie gabiónového plotu PREMIUM v dĺžkach od 2,5m – 30m (bez montáže a kamennej výplne), vrátane oceľových stabilizačných stĺpikov, oceľových dištančných líšt a všetkých spojovacích montážnych matíc a šróbov. Hrúbka gabiónového plotu v rozmedzí od 20 cm do 40 cm nemá vplyv na konečnú cenu. Možnosť výberu farebnej povrchovej úpravy práškovou farbou ANTRACIT alebo ZELENÁ alebo akého koľvek odtieňu zo vzorkovníka RAL.

CENNÍK GABIÓNOVÝCH STĹPIKOV

OBLOŽENIE BETÓNOVÝCH STIEN GABIÓNOVÝM SYSTÉMOM PREMIUM

Varianta A

Varianta B

VARIABILNÉ POUŽITIE PLOTOVÉHO SYSTÉMU PREMIUM

 

VIZUALIZÁCIA GABIÓNOVÝCH PLOTOV PREMIUM ▼

Gabiónové ploty Premium
Gabiónové ploty Premium
Gabiónové ploty Premium
Gabiónové ploty Premium
Gabiónové ploty Premium
Gabiónové ploty Premium
Gabiónové ploty Premium
Gabiónové ploty Premium
Gabiónové ploty Premium
Gabiónové ploty Premium
Gabiónové ploty Premium
Gabiónové ploty Premium
Gabiónové ploty Premium
Gabiónové ploty Premium
Gabiónové ploty Premium